Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz, mazbatasını aldı

31 Mart yerel seçimlerinde yeniden Dikili Belediye Başkanı seçilen Adil Kırgöz, Ramazan Bayramı’nın ilk gününde mazbatasını aldı. Başkan Kırgöz, “Cumhuriyet değerlerini sözde değil özde benimseyen Atatürk ilke ve devrimlerini rehber edinen,  hiç kimseyi ötekileştirmeden herkesi kucaklayan bir anlayışla Türkiye’nin parlayan yıldızı güzel Dikili’mize hizmetler sunmaya devam edeceğiz” dedi.

31 Mart yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nin adayı olarak yeniden Dikili Belediye Başkanı seçilen Adil Kırgöz, Ramazan Bayramı’nın ilk gününde mazbatasını aldı. Dikili Adalet Sarayın’da yeni dönem Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte mazbatasını alan Başkan Kırgöz’ü Dikili halkı yalnız bırakmadı.

Mazbata sonrası coşkulu kalabalık eşliğinde Dikili Atatürk Meydanı’na giden Başkan Kırgöz, Atatürk Anıtı’na çelenk sundu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı sonrası vatandaşlara seslenen Başkan Kırgöz şunları söyledi:

“Bugün özel bir günü yaşıyoruz. Ramazan Bayramı’ın ilk günü. Ramazan Bayramı’nızı kutluyorum. Aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte  nice bayramlarınız olsun. Yoğun bir seçim süreci yaşadık. Ben öncelikle bu seçim sürecinde bizlere büyük destek olan Cumhuriyet Halk Partisi Dikili İlçe Örgütümüz başta olmak üzere Kadın Kollarımıza, Gençlik Kollarımıza, alanda, sahada çalışan, bayrak asan, sokak sokak gezen, broşür dağıtan emek harcayan herkese, bizleri yalnız bırakmayan tüm Dikili sevdalılarına ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Yeni bir döneme başlıyoruz. Yeni dönemimizde de güçlü meclisimizle, güçlü kadrolarımızla, İzmir Büyükşehir Belediyemizin büyük desteğiyle, geçen 5 yılın bilgi, birikim ve tecrübesiyle  ilçemiz için çok güzel işler yapacağız. Yine Cumhuriyet değerlerini sözde değil özde benimseyen Atatürk ilke ve devrimlerini rehber edinen,  hiç kimseyi ötekileştirmeden herkesi kucaklayan bir anlayışla Türkiye’nin parlayan yıldızı güzel Dikili’mize hizmetler sunmaya devam edeceğiz.”

Meydandaki konuşma sonrasında vatandaşların tebriklerini kabul eden Başkan Kırgöz,  Cumhuriyet Halk Partisi Dikili İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek ilçe yönetimi ve partiye gönül veren vatandaşlarla bir araya geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir